4796 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Pewien Youtuber zamurował sobie głowę w mikrofalówce – nie, to nie jest żart

11 Gru 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Einstein powiedział kiedyś podobno, że „tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości”. Patrząc na niektóre rzeczy, które dzieją się na świecie, nie sposób nie zgodzić się z tym powiedzeniem. Nawet czytając nas regularnie mogliście się już o tym przekonać. Niejednokrotnie przytaczaliśmy wam historie ludzi, które były co najmniej dziwne. Najlepszym przykładem jest chyba ten mężczyzna, który przebrany za dinozaura drażnił się z aligatorem jego jedzeniem. Dzisiaj przedstawimy wam kolejny przykład, który tylko utwierdzi was z przekonaniu, że człowiek bywa czasem lekkomyślny.

Pewien Youtuber wpadł ze swoimi kolegami na świetny pomysł. Postanowił zamurować swoją własną głowę. Najlepsza jest jednak „forma”, którą chłopcy postanowili się posłużyć – była to bowiem kuchenka mikrofalowa. Cała sprawa wyszła na jaw m.in. za pośrednictwem funkcjonariuszy straży pożarnej, którzy zdecydowali się podzielić historią w sieci. Była to jednostka z West Midlands w Anglii. Zobaczcie zresztą sami – do wpisu dołączono całą kolekcję zdjęć.

Do całej akcji dowcipnisie użyli 7 paczek zaprawy szpachlowej. Niestety nie pomyśleli o tym, że zacznie ona tak szybko schnąć, że główny bohater całej akcji nie zdąży wyciągnąć głowy z użytej formy. Tak więc 22-latek skończył z głową uwięzioną w zaschniętej zaprawie, która z kolei znajdowała się w kuchence mikrofalowej. Po prostu genialnie. Zobaczcie zresztą sami.

Wszystko to jest oczywiście bardzo śmieszne i brzmi jak dobry żart – choć za pewne samemu uwięzionemu nie było do śmiechu – to jednak dowcipnisie zajęli cenny czas strażaków. Akcja trwała łącznie kilka godzin. W takich wypadkach należy brać pod uwagę to, że w tym czasie ktoś inny może potrzebować pomocy, od której zależeć będzie jego życie.

Miejmy nadzieję, że „pranksterzy” dostali nauczkę i coś podobnego nie przyjdzie już im do głowy.

Źródło: IFLS

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze