4796 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
MEDYCYNA

Nie uwierzycie co tak ogromnego znajdowało się w brzuchu tej kobiety

16 Gru 2017
MEDYCYNA
autor: Bartek Faryna

Pamiętacie jeszcze niesamowicie śmierdzącą sprawę, którą opisywaliśmy dla was jakiś czas temu? Wtedy lekarze wyjęli z brzucha mężczyzny coś, czego nie spodziewali się tam zastać. W naszej dzisiejszej historii było całkiem podobnie. Tym razem jednak intruz zagrażał życiu naszej bohaterki i wymagana była szybka i sprawna interwencja. W przeciwnym razie cała historia mogła zakończyć się bardzo źle. Zacznijmy może jednak od samego początku. Pewna 24-letnia mieszkanka Meksyku nie do końca wiedziała, co siedzi w jej brzuchu, kiedy zgłaszała się ze swoim problemem do lekarza. Ostrzegamy jednak, że poniższe zdjęcia mogą wydawać się nieprzyjemne szczególnie wrażliwym osobom.

Jak widzicie na zdjęciu, brzuch kobiety zdążył już urosnąć do niebywałych rozmiarów. Pomyślcie jednak, że jeszcze do niedawna nasza anonimowa bohaterka nie miała pojęcia co jej jest. Próbowała nawet schudnąć, myśląc że tym co jej dolega, jest nadwaga. Niestety problem nie ustępował, a wręcz przeciwnie – brzuch cały czas robił się większy.

Kiedy w końcu przeprowadzono odpowiednie badania, okazało się, że w brzuchu kobiety znajduje się ogromny torbiel jajnika. Być może was to zdziwi, ale po operacji zważono cystę i okazało się, że jej waga wynosiła 33 kilogramy! Jej rozmiary również były imponujące. Miała ona ponad pół metra długości i mierzyła aż 157 cm w obwodzie. Lekarz prowadzący operację w Mexico General Hospital – dr Erik Hanson Viana – szczerze przyznał, że w całej swojej karierze nie miał do czynienia z tak ogromną torbielą.

Kobieta opuściła szpital o własnych siłach już dwa dni po operacji. Pół roku później zgłosiła się również do kontroli. Nie było żadnych powikłań i wszystko bardzo ładnie się goiło. Cała historia skończyła się więc szczęśliwie.

Pasjonujesz się naturą człowieka i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: Telegraph

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze