4796 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
MÓZG

Jak długo powinien trwać stosunek seksualny?

23 Gru 2017
MÓZG
autor: Bartek Faryna

Większość dorosłych osób uprawia seks. Czy są brzydcy czy też nie; czy są w związku czy też nie; czy są hetero czy też nie. Oczywiście jest spora grupa osób, którzy nie są w stanie znaleźć sobie odpowiedniego partnera, więc są zmuszeni żyć w celibacie. Oczywiście taki stan rzeczy na ogół nie utrzymuje się całe życie i w końcu każdy kiedyś rozpoczyna na dobre swoją przygodę. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak długo powinien trwać stosunek? Na to pytanie spróbowali odpowiedzieć twórcy serwisu randkowego Saucy Dates.

Przeprowadzili więc odpowiednią ankietę ze swoimi użytkownikami. W badaniach łącznie brało udział 3 836 osób – mężczyzn oraz kobiet – mieszkających w Kanadzie, USA, Australii, Wielkiej Brytanii i Indiach. Na początku zapytano, jak długo według nich powinien trwać stosunek seksualny. Oczywiście odpowiedzi były różne, jednak po ostatecznym uśrednieniu wyszło, że oczekiwania przeciętnej kobiety to 25m 51s. Najciekawsze jednak jest to, że odpowiedzi mężczyzn okazały się całkiem podobne. Dla przeciętnego faceta długość stosunku seksualnego powinna wynosić 25m 43s.

W ankiecie zawierało się też pytanie, jak długo trwał twój ostatni stosunek oraz ile aktualnie masz lat. Z udzielonych odpowiedzi sporządzono poniższą infografikę. Mamy nadzieję, że wszystko jest w miarę zrozumiałe. W razie czego poniżej umieszczamy krótkie wyjaśnienie.

Najlepiej radzą sobie więc mężczyźni z USA, podczas gdy najgorzej sprawy się mają w przypadku mieszkańców Indii. Na wykresie możemy zaobserwować, jak to wszystko zmieniało się wraz z wiekiem ankietowanych mężczyzn. Przerywaną linią zaznaczono międzynarodową średnią. Widzimy więc wyraźnie, że wszyscy mężczyźni najdłużej wytrzymują w okolicach 30 roku życia.

W tym wszystkim należy jednak pamiętać, że powyższe badania opierały się na ankietach. Osoby udzielające odpowiedzi mogły więc nieco koloryzować. Szczególnie należy podejrzewać o to mężczyzn, którzy mogli kłamać tylko po to, aby postawić się w lepszym świetle. Dodatkowo cała sprawa zaczyna śmierdzieć, kiedy rzucimy okiem na to, jak długo trwa „normalny” stosunek seksualny. Tam sprawy nie wyglądają już aż tak dobrze.

Pasjonujesz się naturą człowieka i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: IFLS

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze