4796 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
FAUNA I FLORA

Internauci nie mogą dojść do porozumienia, czy zwierzę ze zdjęcia to niedźwiadek czy pies

18 Gru 2017
FAUNA I FLORA
autor: Bartek Faryna

Internet to naprawdę dziwne „miejsce”. Od czasu do czasu pojawiają się w nim rzeczy, które stanowią istne jabłko niezgody. Użytkownicy wykłócają się na wszystkie możliwe sposoby. Najlepszym przykładem takiego konfliktu był kolor sukienki. Internauci nie mogli dojść do tego, czy ten element ubiory był złoty czy niebieski. Na pewno doskonale to pamiętacie, ponieważ było o tym po prostu bardzo głośno i wszystkie media o tym „trąbiły na prawo i lewo”. Dzisiaj jednak zajmiemy się inną rzeczą, która nurtuje użytkowników sieci. A wszystko zaczęło się od wrzucenia jednego zdjęcia, które zostało zrobione w Rosji, a konkretnie w Czelabińsku.

Przedstawia ono pewne bardzo dziwne zwierzę. Na podstawie tylko jednego zdjęcia, ludzie nie mogli dojść do wniosku, czy jest to niedźwiadek czy pies. Kolejne zdjęcia na szczęście rozwiały już nieco wątpliwości i można było z całą pewnością stwierdzić, że jest to pies. Jednak nie taki zwykły. Ludzie którzy schwytali błąkające się zwierzę podejrzewali, że może to być jakaś krzyżówka psa z innym zwierzęciem – na przykład niedźwiedziem.

Powstanie takiej hybrydy byłoby jednak mało prawdopodobne. Świat jednak widział już różne dziwne krzyżówki. Łączyliśmy już tygrysy i lwy, zebry i osły, kozy i owce itd. Wszystkie te niezwykłe hybrydy możecie znaleźć w naszym zestawieniu.

Pasjonujesz się fauną i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: LB

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze