4796 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
BLOG

To prawdziwy hit! Guru coachingu – Mateusz Grzesiak – tłumaczy, jak usunąć polipa siłą woli

19 Sty 2017
BLOG
autor: Bartek Faryna

O coachingu i rozwoju osobistym można mówić wiele. Nie można jednak odmówić twórcom tego trendu prawdziwego nosa do interesów. Mateusz Grzesiak – zdecydowanie najpopularniejszy coach w Polsce – w 2014 roku życzył sobie 43 tysięcy złotych za tzw. „opiekę mentorską”, godzina jego pracy była wyceniana na 2 tysiące złotych, a ceny biletów na wszelkie spotkania z nim sięgały nawet kilkunastu tysięcy złotych. Do dnia dzisiejszego ceny mogły jednak skoczyć jeszcze bardziej, bowiem coaching kwitnie, a sam Pan Mateusz ma się bardzo dobrze.

Tak jest teraz. Czy zastanawialiście się jednak kiedykolwiek, jak kariera Pana Mateusza wyglądała w przeszłości? Administrator FP na Facebooku – Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty – dotarł do bardzo ciekawego wpisu na forum, na którym Pan Grzesiak udzielał wszelakich porad – Baza wiedzy o rozwoju osobistym. Szczególnie w oko wpada pewien temat, w którym jedna z użytkowniczek pyta: „W jaki sposób samemu pozbyć się polipa i uniknąć zabiegu chirurgicznego?”.

W tym miejscu dodamy, że polipy to po prostu łagodne nienowotworowe zmiany. Jedne się rozrastają, inne z kolei pojawiają się i po pewnym czasie znikają. Tego typu zmian nie wolno jednak lekceważyć, ponieważ niektóre rozdaje polipów mogą ulec zezłośliwieniu. Tak więc sprawa jest całkiem poważna. Zwykle jednak wystarcza niewielki zabieg chirurgiczny i po kłopocie. Użytkowniczka forum – Ewelina – chciała jednak tego uniknąć. Co więc poradził jej Pan Grzesiak?

Kiedy już pozbieracie się po tym, co przeczytaliście na powyższym zrzucie ekranu, mamy dla Was kolejną – niemniej ciekawą – historię. W tym wypadku pominiemy już fakt, w jaki sposób Pan Mateusz zwracał się do swojego rozmówcy i zajmiemy się jego nadnaturalnymi zdolnościami. Jak sam twierdzi, dzięki „zainstalowaniu strategii w głowie” pacjentki (do czego trzeba być NLP-rem), był on w stanie usunąć skrzeplinę z mózgu kobiety, która powstała w wyniku wylewu. Warto również dodać, że żaden lekarze nie mógł jej pomóc, a Pan Mateusz załatwił to w 20 minut. Zobaczcie zresztą sami.

To są prawdziwe perełki. Niestety sztab Pana Mateusza zareagował naprawdę szybko i forum zostało zamknięte. Szkoda, ponieważ chętnie zaczerpnęlibyśmy znacznie więcej z tej skarbnicy wiedzy, jaką jest osoba Pana Grzesiaka. Prawdziwy Człowiek Renesansu.

16177864_711694745667348_8177710363378225700_o

Źródło: Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty – Facebooka

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze