4796 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
FAUNA I FLORA

Chłopak znalazł swojego kota z czymś wystającym z nosa. Nie mógł uwierzyć, kiedy dowiedział się co to jest

22 Lis 2017
FAUNA I FLORA
autor: Bartek Faryna

Nasze domowe zwierzaki czasem robią naprawdę głupie rzeczy. Są to rzeczy bardzo nieodpowiedzialne i narażające ich zdrowie lub nawet życie na poważny szwank. Bardzo dobrym przykładem takiego zachowania jest coś, co zrobiła pewna trójka psów. Zdecydowały się one na walkę z jeżozwierze. Na szczęście psy były całkiem solidnie zbudowane, dzięki czemu w ogóle przeżyły. Zdaniem weterynarza przeprowadzającego wszystkie zabiegi, mające na celu przywrócić dobre zdrowie zwierzakom, mniejsze psy nie miałyby w ogóle szans i prawdopodobnie zmarłyby jeszcze na miejscu.

Kolejnym świetnym przykładem takiego zachowania jest historia, którą postanowiliśmy opisać wam dzisiaj. Tym razem naszym głównym bohaterem będzie kot i jego zdobycz. Niestety okazało się, że swoje jedzenie najlepiej po prostu pogryźć przed połknięciem, ponieważ może ono próbować uciec na wiele różnych sposobów.

Widzicie to coś wystającego kotu z nosa na powyższym zdjęciu? Jest to wąż – niestety nie wiemy, jaki to gatunek. Skąd on się tam w ogóle wziął i jak się tam dostał? Tego niestety nie wiemy, możemy jedynie snuć przypuszczenia, tak samo jak robi to większość internautów po obejrzeniu poniższego wideo.

Jedni uważają, że kot połknął swoją zdobycz, kiedy jeszcze żyła. Wąż w ten sposób wykorzystał okazję i przedostał się z gardła do nosa. Widzimy wyraźnie, że w kocie pozostała tylna część jego ciała. Nie mógł on więc wejść tam z zewnątrz, a musiał próbować wydostać się na zewnątrz.

Zdaniem właściciela kota zwierzęciu nic się nie stało. Niestety tego samego nie możemy powiedzieć o gadzie, który tkwił w jego nosie. Wąż po całej akcji już po prostu nie poruszył się w ogóle i bardzo szybko zdechł.

Pasjonujesz się fauną i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: IFLS

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze