4796 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
CHEMIA

Australijska prezenterka otarła się o śmierć na wizji w trakcie przeprowadzania eksperymentu

03 Gru 2017
CHEMIA
autor: Bartek Faryna

Coca-cola jest naprawdę niezwykłym napojem. Nadaje się ona nie tylko do picia – choć niektórzy są zdania, że do tego akurat nie za bardzo – lecz także do przeprowadzania różnych eksperymentów z jej udziałem. Na łamach naszego serwisu mogliście już zobaczyć, jak Coca-cola zachowuje się po zetknięciu z wybielaczem oraz co się stanie, kiedy do butelki z czarnym napojem dodamy nieco gazu do napełniania zapalniczek.

Czy wiecie co się dzieje, kiedy zdecydujemy się zmieszać ciekły azot z Coca-colą? Jeśli regularnie nas odwiedzacie, to na pewno jesteście tego świadomi. Tak się bowiem składa, że swego czasu pisaliśmy już dla was o tym. Reakcja ta nie należy do najbezpieczniejszych i nie radzimy robić tego w domu. Niestety najlepiej przekonała się o tym prezenterka jednej ze stacji telewizyjnych w Australii – Ten HD.

Wszystko wyglądało całkiem niewinnie. Każdy zapewne myślał, że „ekspert” ma wszystko pod kontrolą – takie bowiem sprawiał wrażenie. I tak w rzeczywistości było aż do pewnego momentu. W jednej chwili prezenterka mogła stracić nie tylko zdrowie ale nawet i życie. Zobaczcie zresztą sami.

Źródło: Brick Nuce – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze